לוס אנג'לס
feature image

עוד כשהיינו בקורס דיילים הבסיסי ידעתי שהיעד שהכי ארצה להגיע אליו הוא לוס אנג'לס. חלום של הרבה שנים. בעיקר בגלל החופים המושלמים והגלים שתמיד שם.

אז חיכיתי וחיכיתי וקיוויתי המון וסופסוף קיבלתי בסקדיואל את שלוש האותיות המיוחלות LAX  - הסימול של שדה התעופה בלוס אנג'לס.

 

כבר הרצתי בראש, שבועות לפני הנסיעה, את הגלים שאני הולכת לתפוס, את הטיולים בווניס ביץ' ותמונה לאינסטוש על ההר שבו כתוב בגדול HOLLYWOOD.

אבל כנראה שללוס אנג'לס היו תוכניות אחרות בשבילי...

 

המקומיים יעידו על 359 ימי שמש בשנה ורק 6 ימי גשם. ובכן הסטטיסטיקה לא היטיבה עימי וביומיים שהייתי שם ירד גשם מטורף בלי סוף והים היה סוער. מאוד.

אחלה ביקור ראשון הייתי אומרת...

אז סשן גלישה ירד מהפרק, כמו גם טיול בעיר הענקית והמדהימה הזאת. כל מה שנותר לנו הוא ללכת ממסעדה מקורה אחת לשנייה, לפעמים גם לקניון והרבה לשבת במלון.

 

מוזר, אבל לא ממש מפתיע, שאפילו לאור מצב המזג אוויר האפור והרטוב מצאתי בליבי מקום ענק לעיר הזאת...

אנחנו היינו באזור רדונדו ביץ'. ממש מטר מהים. ואפילו בגשם, כשהחושך כבר כמעט ירד, רוח מטורפת בחוף וקור אימים החלטתי שאני חייבת קצת לטייל. מכירים את בתי העץ על החוף שמככבים בסרטים שמתרחשים בקליפורניה? בתים צבעוניים ומגניבים, נדנדה מעץ בחצר ומחסן קטן עם גלשנים? אז זה בדיוק מה שהיה שם...

מבחינתי זה החלום.

אז חוץ מלהסתובב בטיילת של רדונדו ביץ' כשהגשם לא מפסיק לרדת גיליתי מסעדה מהממת שוודאי רובכם מכירים-צ'יז קייק פאקטורי. כשמה כן היא. מסעדה שחוץ מהאוכל המצוין שבה, היא מציעה יותר מ-50 סוגים של עוגות גבינה מעולות ביותר! אני ניסיתי את הקלאסית, את הרוטב תותים ואת הקרמל המלוח. באמת, בלי צל של ספק, עוגות הגבינה המעולות ביותר שאכלתי כל חיי (סורי אמא...).

 

ביום האחרון, ממש שעתיים לפני שאוספים אותנו לטיסה בחזרה, יצאה לה השמש לביקור קצר. לא יכולתי להתאפק ורצתי לחוף הקרוב שסיפרו לי עליו שגולשים שם המון. ואז הבנתי למה חיכיתי כל חיי להגיע לאל איי. השמש יצאה, המים כחולים ונוצצים, החוף צהוב ועוד רטוב מהגשם והמזח כמו בסרטים.

 

כשהגעתי היו שם משהו כמו עשרה אנשים, גולשים, שבאו לראות את הים ואת הגלים הגבוהים. כמה מהם אפילו העזו להיכנס. ואני כמו ילדה שהרגע חזתה בפלא, עם פה פעור מרוב השתאות ושמחה, פשוט עמדתי שם משהו כמו שעה והסתכלתי. רק הסתכלתי על הגלים כשמסביבי אנשים שחולקים את אותה אהבה מטורפת לים.

 

אז אני בטוחה שזו לא הפעם האחרונה שלי במקום הזה, יודעת שאשתדל להגיע לשם מתי שרק יזדמן. מקווה שהפעם הבאה תהיה יבשה ושמשית.

 

אבל מה שבטוח, אל איי, את האהבה החדשה שלי!

 

לקבלת הצעת מחיר להשכרת רכב בלוס אנג'לס אונליין >>

contact instagram