קריוקי בבייג'ינג
feature image

קריוקי בבייג'ינג

אז את החומה הסינית כבר ראיתי ואין ספק שזו הייתה אחת החוויות הגדולות בחיים. מדובר באחד המראות המדהימים, ועוד לחשוב מה עומד מאחורי הדבר הזה זה בכלל בלתי נתפש. ברוב המקדשים בבייג'ינג כבר ביקרתי, ביפים ובמעניינים וגם את ארמון הקיץ לא פספסתי ולא את מרכזי הקניות השווים. ואז החלטתי לגלות את הדבר המטורף הבא, בעיר שהיא הכל חוץ משגרתית. עוד שהייה בבייג'ינג, עוד סיבוב קניות ואז הגיע הצעה תמוהה מאחד מאנשי הצוות: 'בואו נלך לקריוקי!' כמובן שכולנו הסתכלנו עליו בעין חצי עקומה... מה לסינים ולקריוקי אדוני?? 

אז אחרי ששתינו קצת סאקה במסעדה האהובה עלינו, והצוות כולו היה מגובש, זורם וכיפי החלטנו ללכת על זה.

 

מה אומר ומה אספר מסתבר שהסינים חולים על קריוקי – אבל בקטע מטורף ומושקע בהגזמה.

הגענו למקום שנקרא 'K' או 'K PARTY' אם תרצו, וכשנכנסנו לא האמנו למראה עינינו. מסדרונות על גבי מסדרונות של חדרים, אני אומרת לכם, יש שם עשרות רבות ואולי קרוב למאה חדרים! שטח מטורף שכולו רק חדרי קריוקי.

 

החדרים עצמם מושקעים בצורה יוצאת דופן, בכל חדר ספה גדולה, שולחן בר עם כסאות, שני מסכים גדולים ושלושה מיקרופונים. בכל חדר יש מקום ליותר מעשרה אנשים. על השולחנות חיכו לנו בירות קרות בתוך באקט גדול עם כוסות ונשנוש קטן. תוסיפו לזה עוד המון פינוקים נוספים שכלולים בתענוג הזה, הכל במחיר של 200 יוהאן שהם 100 ש"ח לאדם!! פשוט מדהים!

 

כשיוצאים רגע מהחדר, אפשר לשמוע את הזיופים של המבלים האחרים, שזה מצחיק כשלעצמו.

במסדרונות נתקלתי בעשרות טיפוסים מעניינים וצבעוניים שהראו את הצד צעיר, המגניב וההיפי של בייג'ינג שטרם הכרתי. לא אגזים אם אומר שבילינו שם יותר מארבע שעות, עד שבשעה 02:00 כבר הודיעו לנו שסוגרים את המקום. אין ספק שזאת הייתה אחת החוויות המצחיקות והמגניבות שהיו לי בעיר הזו.

 

בין מסעות הקניות ותמונות במקדשים, תקלילו את עצמכם לאי המגניבות הקסום הזה בליבה של העיר המסורתית הזו. חוויה משוגעת מובטחת!

ואנחנו? אנחנו המשכנו לשיר כל הטיסה חזרה לארץ, חלק מהנוסעים לא הבינו מה נפל עלינו, אבל מה שבטוח כולם קיבלו הופעה בלתי נשכחת בטיסה המזמרת שלנו בדרך הביתה

 

 

 

contact instagram